Bezpieczeństwo zakupów

 

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupu miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi podczas trwania gwarancji.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji i jest fabrycznie nowy. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie pojawią się wątpliwości co do jej stanu, prosimy o spisanie protokołu odchyleń, niespisanie może spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta.

Jesteśmy rzetelnym i uczciwym kontrahentem co potwierdza poniższy certyfikat.

certyikat rzetelności domex group