Bezpieczeństwo zakupów

 

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupu miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi podczas trwania gwarancji.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji i jest fabrycznie nowy. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie pojawią się wątpliwości co do jej stanu, prosimy o spisanie protokołu odchyleń, niespisanie może spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta.

Jesteśmy rzetelnym i uczciwym kontrahentem co potwierdza poniższy certyfikat.

certyikat rzetelności domex group


PRZERWA WAKACYJNA. Do dnia 14.08 nie będzie możliwości składania zamówień. Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@magiaplytek.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.