Gwarancja i Zwroty


Gwarancja:

Towary sprzedawane w sklepie magiaplytek.pl objęte są gwarancją producenta, którą można realizować za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych lub w naszym sklepie. Wszystkie zamówione produkty przesyłane są do Państwa wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą), który to najczęściej uznawany jest jako warunek gwarancji.

W przypadku wykrycia wad w zakupionym, w naszym sklepie, produkcie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Zwroty:

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, składając pisemne oświadczenie oraz dokonując zwrotu towaru wraz z oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny).

 

Zwrot towarów odbywa się na adres firmy:

Wola Załężna 15

26-300 Opoczno

 

Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz nie pokrywamy kosztu transportu zwracanego towaru. Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie Państwu zwrócona niezwłocznie po otrzymaniu zwróconego towaru.


PRZERWA WAKACYJNA. Do dnia 14.08 nie będzie możliwości składania zamówień. Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@magiaplytek.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.