Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia wpłynięcia pieniędzy na nasze konto lub w przypadku przesyłek pobraniowych od momentu wpłynięcia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Termin wysyłki podajemy w dniach roboczych.

Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłyną pieniądze za zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki, to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy.

Dla produktów oznaczonych dłuższym niż 3-dniowy terminem realizacji, termin ten ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców i u producentów, a o właściwej dacie wysyłki informujemy telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przesyłki dostarczane są przez firmy kurierskie SCHENKER, JASFBG, UPS, GLS, PEKAES. Czas dostawy wynosi najczęściej od 1 do 2 dni roboczych.

 

Termin otrzymania zamówienia= czas podany przy produkcie + czas dostawy