Kategorie Patchworki 

Ile sztuk:

Dekoracja ścienna Ceramika Color Cemento Majolika dekor 20x60 z kolekcji Cemento marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na sztuki.

Ile sztuk:

Dekoracja ścienna Ceramika Color Majolika dekor 25x60 z kolekcji Board marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na sztuki.

Ile paczek: =1 m2

Płytka ścienna Mainzu Tissu Patch Lily 15x15 z kolekcji Tissu marki Mainzu. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile paczek: =1 m2

Płytka ścienna Mainzu Tissu Patch Clochette 15x15 z kolekcji Tissu marki Mainzu. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile paczek: =1 m2

Płytka ścienna Mainzu Tissu Patch Melisa 15x15 z kolekcji Tissu marki Mainzu. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile paczek: =1 m2

Płytka ścienna Mainzu Tissu Patch 1 15x15 z kolekcji Tissu marki Mainzu. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile sztuk:

Dekoracja ścienna Paradyż Reflection inserto Patchwork 30x60 z kolekcji Reflection marki Paradyż. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na sztuki.

Ile paczek: =1.44 m2

Płytka ścienna Paradyż Orrios motyw C 30x60 z kolekcji Orrios Orrion marki Paradyż. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile paczek: =1.44 m2

Płytka ścienna Paradyż Orrios motyw B 30x60 z kolekcji Orrios Orrion marki Paradyż. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile paczek: =1.44 m2

Płytka ścienna Paradyż Orrios motyw A 30x60 z kolekcji Orrios Orrion marki Paradyż. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile sztuk:

Dekoracja ścienna Ceramika Color Wall honey dekor 25x60 z kolekcji Modern Wall marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na sztuki.

Pokazuje 1 - 14 z 14 przedmiotów

Patchwork jest to technika polegająca na łączeniu materiałów o podobnych kształtach, ale o różnych wzorach w większą całość, która tworzy zupełnie nowy większy wzór. Zaletami takiego rozwiązania są niekończące się możliwości w kreowaniu wnętrz. W technice tej występuje ogromna ilość kształtów, barw i struktur. Metoda ta zyskuje coraz większą popularność w aranżacji wnętrz.