Kategorie Płytki Łazienkowe 

Domino

Płytki do łazienki Domino to wysoka jakość produktów gwarantowana przez znanego producenta – Grupę Tubądzin, jednego z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Płytki łazienkowe Domino łączą oryginalne i ciekawe wzornictwo z funkcjonalnością i niewygórowaną ceną. Kolekcje płytek łazienkowych Domino zostały stworzone z myślą o różnorodnych wnętrzach. Marka Domino to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy cenią sobie różnorodność stylów: od klasycznych po nowoczesne. W kolekcjach znajdziemy szereg uniwersalnych rozwiązań, nawiązujących do współczesnych trendów.

Tubądzin

Płytki łazienkowe Tubądzin to niesłychana dbałość o najmniejszy detal, ponadczasowe oryginalne i nowatorskie wzornictwo. Płytki do łazienki Tubądzin charakteryzuje: wysoka jakość wykończenia każdego elementu kolekcji, wzory są pełne kolorów a nadruk na płytkach jest najwyższej jakości. Szeroka paleta dopasowanych do siebie elementów wykracza poza zwykłą swobodę aranżacji, dając możliwość w pełni autorskich konfiguracji w ramach każdej kolekcji.

W kategorii tej znajdują się wszystkie dedykowane do łazienki kolekcje płytek ceramicznych. Oczywiście płytki te można spokojnie wykorzystać również do kuchni, czy do każdego innego pomieszczenia wewnątrz domu. Nie nadają się one na zewnątrz gdyż nie są mrozoodporne. Producenci płytek łazienkowych w naszej ofercie to: Ceramika Paradyż, Kwadro Ceramika (Grupa Paradyż), My Way Paradyż, Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Domino, Cerrol, Ceramika Końskie, Ceramika Color, Alfa Cer i Modus Keramika.