Ceramika Color Sabuni 

Ile paczek: =1.5 m2

Płytka ścienna Ceramika Color Sabuni white 25x60 z kolekcji Sabuni marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile paczek: =1.5 m2

Płytka ścienna Ceramika Color Sabuni grey 25x60 z kolekcji Sabuni marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na pełne opakowania.

Ile sztuk:

Dekoracja ścienna Ceramika Color Sabuni triangle dekor 25x60 z kolekcji Sabuni marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na sztuki.

Ile sztuk:

Listwa dekoracyjna Ceramika Color Sabuni triangle listwa 5,5x60 z kolekcji Sabuni marki Ceramika Color. Cena dotyczy płytki w pierwszym gatunku. Sprzedaż na sztuki.

Ile paczek: =1.06 m2

Płytka podłogowa Wood Essence Natural 15,5x62 marki Ceramika Color z kolekcji Wood Essence. Płytki sprzedawane na pełne opakowania, pakowane po 11 sztuk, w opakowaniu znajduje się 1,06m2. Cena dotyczy płytek w pierwszym gatunku.

Ile paczek: =1.44 m2

Płytka podłogowa Universal Soft Grey 60x60 marki Ceramika Color z kolekcji Universal. Płytki sprzedawane na pełne opakowania, pakowane po 4 sztuki, w opakowaniu znajduje się 1,44m2. Cena dotyczy płytek w pierwszym gatunku.

Ile paczek: =1.44 m2

Płytka podłogowa Universal Grey 60x60 marki Ceramika Color z kolekcji Universal. Płytki sprzedawane na pełne opakowania, pakowane po 4 sztuki, w opakowaniu znajduje się 1,44m2. Cena dotyczy płytek w pierwszym gatunku.

Ile sztuk:

Mozaika Platinum glass mozaika 25x25 marki Ceramika Color z kolekcji Java. Płytki sprzedawane na sztuki. Cena dotyczy płytek w pierwszym gatunku.

Ile sztuk:

Listwa stalowa Listwa Inox glossy 6x60 marki Ceramika Color z kolekcji Scala. Płytki sprzedawane na sztuki. Cena dotyczy płytek w pierwszym gatunku.

Pokazuje 1 - 9 z 9 przedmiotów
  • Producent: Ceramika Color
  • Kolekcja: Sabuni
  • Płytki nierektyfikowane
  • Format: 25x60
  • Przeznaczenie: Łazienka, Kuchnia